Wezwał policję do wypadku. Jednak nie widział…z czym się zderzył

1839
Wyświetleń

Policjanci z ruchu drogowego interweniowali wobec 33-latka który miał zderzyć się osobowym oplem na drodze prowadzącej do Jegłownika. Gdy przyjechali na miejsce mężczyzna nie potrafił powiedzieć w gdzie i z czym się zderzył. Badanie alkotestem wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu.

Było po godzinie 6.00 rano, gdy policyjny patrol ruchu drogowego otrzymał od dyżurnego informację o kolizji w okolicach Jegłownika. Funkcjonariusze pojechali na miejsce i okazało się, że w uszkodzonym oplu zafirze siedzi 33-latek. Mężczyzna nie umiał wytłumaczyć, gdzie dokładnie doszło do kolizji i z czym się zderzył, choć na początku próbował jeszcze tłumaczyć.

Policjanci zbadali jego trzeźwość alkotestem. Okazało się wtedy, że ma on ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Zafira trafiła na strzeżony parking a mężczyzna otrzymał wezwanie do stawienia się w komendzie policji. Za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości Kodeks Karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Wezwał policję do wypadku. Jednak nie widział…z czym się zderzył

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>