W Pasłęku wpadł pedofil. Chciał uprawiać sex z 12-latką /film/

8720
Wyświetleń

Skuteczna akcja „łowcy pedofilów” Krzysztofa Dymkowskiego oraz policji w Pasłęku. Mężczyzna namierzył przestępcę, który chciał umówić się na intymne spotkanie z 12-latką. Dziewczynka była postacią fikcyjną, ale pedofil jak najbardziej prawdziwy.

Wczoraj w Pasłęku policjanci zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który umówił się z 12-latką na seks. Cała akcja była wynikiem prowokacji, przeprowadzonej przez Krzysztofa Dymkowskiego, znanego łowcę pedofilów – informuje Głos Pasłęka.

Krzysztof Dymkowski od kilkunastu lat zajmuje się walką z pedofilią internetową, podejmuje akcje profilaktyczne oraz organizuje prowokacje, dzięki którym wielu pedofili usłyszało zarzuty. Tak było też w Pasłęku.

Jak podaje gazeta, dwa dni wcześniej Dymkowski wraz ze swoimi współpracownikami wyłapał na jednym z ogólnopolskich, popularnych portali internetowych mężczyznę, który chciał nawiązać kontakt z nastolatką. Dziewczynka (fikcyjna postać o wymyślonym imieniu) miała 12 lat i pochodziła z Pasłęka. Mężczyzna szybko i bezpośrednio złożył jej propozycję spotkania. Pisał wulgarnie i wprost, że chodzi o seks. Dziewczynka miała mieszkać w okolicy dworca PKP. Mężczyzna zostawił więc swoje służbowe auto na pobliskiej stacji benzynowej i udał się na spotkanie.

Na miejscu spotkania zamiast dziewczynki na pedofila czekali policjanci i Dymkowski.

Zatrzymany 36-latek pochodzi z okolic Olsztyna, jest żonaty, a w Pasłęku przebywał służbowo. W chwili zatrzymania powtarzał, że przecież nic nie zrobił… O jego dalszych losach zadecyduje sąd.

Źródło i film: Głos Pasłęka

W Pasłęku wpadł pedofil. Chciał uprawiać sex z 12-latką /film/

O Autorze
-

1 komentarz

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  • Pablo
    Odpowiedz

    Strasznie mnie to wkurwia… Ktoś podjudza faceta, czy chłopaka sztuczną postacią na debilnym czacie. Tamten może sobie farmazony nawet dla rozrywki i jaj pisał, a już od razu pedofil kurwa i wielka afera. Banda pajaców, on się umówił na seks (nie dopuścił się żadnych czynów z realnym człowiekiem), ale raczej z popieprzeńcem co udawał 12sto latke na czacie. Jeden i drugi ma lekko nasrane moim zdaniem. A nie wspomnę jak ja czasem na facebooku myślę, że jakaś z pozoru kobieta ma z 20 lat, a to się okazuje 14-15 lat tak dojebanej tapety i takie ciuchy, że niedługo to chyba trzeba będzie prosić o zdjęcie dowodu przed rozmową… Ogólnie według mnie są większe problemy w tym kraju i na świecie niż udawanie 12 latki i nakręcanie na ruchanie ludzi na czacie, to jest ostro popierdolone…