W Elblągu ruszy strefa kibica. Ma kosztować 120 tys. zł

891
Wyświetleń

Kosztować ma prawie 120 tys. zł. i zapewni rozrywkę wszystkim fanom piłki nożnej. Już wkrótce rusza w Elblągu strefa kibica. Będzie znajdować się na Lodowisku im. Heleny Pilejczyk.

„Emocje sportowe najlepiej przeżywać wspólnie. Zapraszamy więc do Elbląskiej Strefy Kibica na Lodowisku „Helena” przy ul. Karowej 1. Oprócz emocji piłkarskich czeka tam wiele dodatkowych atrakcji: koncerty, animacje, konkursy. Z myślą o najmłodszych przez całe mistrzostwa funkcjonować będzie strefa gier i zabaw. Starsi znajdą coś dla siebie w strefach SPECJALA i gastronomicznej” – informuje Urząd Miejski w Elblągu.

Elbląska strefa kibica rusza 14 czerwca o godz. 16. Atmosferę przed meczem podgrzeją cheerleaderki ze szkoły tańca CADMANS. Czas oczekiwania na mecz inauguracji Mistrzostw Świata umilą turnieje gry w piłkarzyki, tenisa stołowego. Młodsi będą mogli zmierzyć się na mini boisku do piłki nożnej, przy stołach do cymbergaja lub poszaleć na trampolinach – a to tylko część przygotowanych atrakcji.

Po meczu inauguracyjnym Rosja – Arabia Saudyjska zapraszamy na koncert zespołu Future Folk.

W Elblągu ruszy strefa kibica. Ma kosztować 120 tys. zł

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>