W czasie ferii uruchomione zostaną dodatkowe ślizgawki dla mieszkańców

768
Wyświetleń

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że w czasie ferii uruchomione zostaną dodatkowe ogólnodostępne ślizgawki dla mieszkańców. To doskonała wiadomość dla miłośników jazdy na łyżwach.

Oprócz ciekawego programu ferii dla dzieci i młodzieży, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji na najbliższe dni przygotował także ofertę dla dorosłych miłośników łyżwiarstwa. W czasie ferii zwiększy się liczba popołudniowych wejść na ogólnodostępną ślizgawkę. W okresie 25 stycznia – 5 lutego uruchomione zostają dodatkowe sesje. Od poniedziałku do piątku na chętnych czekają trzy sesje: o godz. 17:00, 18:00 i ostatnia o 19:00.

Zmianie nie uległy natomiast weekendowe wejścia na ślizgawkę. Zarówno w sobotę jak i niedzielę z lodowiska można skorzystać w następujących godzinach: 12.30; 13.30; 14.30; 15.40; 16.40 i 17.40. W czasie ferii MOSiR zaprasza także na zajęcia nauki jazdy na łyżwach, które na lodowisku Helena odbywają się w każdy wtorek o godz. 18:00.
Tekst i fot. MOSiR

W czasie ferii uruchomione zostaną dodatkowe ślizgawki dla mieszkańców

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>