W Centrum Handlowym „Ogrody” zatrzymano nożownika

7610
Wyświetleń

Według informacji naszego Czytelnika, dziś około godz. 12.00 w jednym ze sklepów odzieżowych w Centrum Handlowym „Ogrody” zatrzymano mężczyznę uzbrojonego w nóż. Na razie jednak nie wiadomo czy zatrzymany komuś groził.

Taką informację trzymaliśmy dziś od jednego z naszych Czytelników. Wynika z niej, że w jednym ze sklepów odzieżowych na terenie Centrum Handlowego „Ogrody” zatrzymano mężczyznę uzbrojonego w nóż.

Według naszego informatora napastnika obezwładnili pracownicy ochrony firmy Solid Security.

Takie zdarzenia miało miejsce w Centrum Handlowym „Ogrody”. Doszło tam do zatrzymania mężczyzny rocznik 1992. Pod wpływem alkoholu dokonał aktów chuligańskich. Obecnie przebywa w policyjnej izbie wytrzeźwień – informuje kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu.

W Centrum Handlowym „Ogrody” zatrzymano nożownika

O Autorze
-

2 komentarzy

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  • racjonalista
    Odpowiedz

    według naszego prawa MOŻESZ nosić każde ostrze i każdej długości. Na upartego można nawet latać po ulicach wlekąc za sobą ogromny miecz i żadna służba nie ma prawa cię za to zatrzymać. Kiedyś były ograniczenia odnośnie długości ostrza, teraz na szczęście nie ma. A artykuł wraz z tytułem wyraźnie każą nam myśleć że każdy kto nosi nóż jest potencjalnym zagrożeniem. Czyli grzybiarze do aresztu, leśnicy do aresztu, osoby uprawiające bushcraft i survival oraz miłośnicy ostrych krawędzi też do pierdla. A mamy takich setki tysięcy. Targi noży w Polsce to jedne z największych na świecie. A tutaj trafił się przypadek pijanego małolata, zapewne z nożykiem z lidla za 30zł lub czymś podobnym czego można się jedynie domyślić doczytując tę notatkę do końca. Takie sensacje jak ten „artykuł” niestety zagnieżdżają się w świadomości ludzi i później nie można spokojnie chodzić z nożem na zakupy czy po prostu po mieście bo każdy uważa że zaraz będą cyrki jak z amerykańskiego filmu. Paranoja jakaś.