Uderzała matkę w twarz… bo dostała „karę na komputer”

1085
Wyświetleń

Orneccy policjanci interweniowali wobec 13-latki, która wszczęła awanturę z matką. Agresywna nieletnia wyzywała kobietę, szarpała za włosy oraz uderzyła ją w twarz, bo… matka uniemożliwiła jej korzystanie z komputera. W rodzinie pokrzywdzonej kobiety policjanci wszczęli procedurę Niebieskiej Karty. O zachowaniu 13-latki zostanie poinformowany też sąd rodzinny i nieletnich.

W poniedziałek (14.03.2016) po godz. 14:00 oficer dyżurny lidzbarskiej policji został poinformowany o awanturze w jednym z mieszkań na terenie Ornety. Na miejsce pojechał policyjny patrol.

W rozmowie z pokrzywdzoną funkcjonariusze ustalili, że jej córka wyzywała ją bez powodu słowami wulgarnymi. Wtedy kobieta zakazała nastolatce używania komputera i schowała do szafy router internetowy. Rozwścieczona tym dziewczyna zaczęła szarpać matkę za włosy, wyzywać oraz uderzyła ją w twarz. Następnie nieletnia przy pomocy szpadla próbowała otworzyć jedną z szafek, gdzie miało znajdować się schowane urządzenie.

Policjanci przeprowadzili rozmowę z 13-latką i w rodzinie pokrzywdzonej kobiety wszczęli procedurę Niebieskiej Karty. Teraz o zachowaniu 13-latki zostanie poinformowany tez sąd rodzinny i nieletnich.

(MK/TM)/KWP Olsztyn

foto:  Shutterstock

Uderzała matkę w twarz… bo dostała „karę na komputer”

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>