Udane zawody UKS Szóstka

436
Wyświetleń

Ferie to nie czas odpoczynku dla zawodników z klubu łyżwiarstwa figurowego UKS Szóstka. Właśnie w miniony weekend wzięli oni udział w zawodach o Kryształowy Dzban odbywających się w Krynicy Zdroju.

Do rywalizacji stanęli młodzicy w składzie Natalia Lipińska, Marysia Ufnalewska, Alan Andrearczyk, Maria Jankowska, Kamil Grabkowski oraz Jan Gierszewski. Wszyscy spisali się świetnie przejeżdżając czysto swoje układy co potwierdza skuteczność włożonej pracy w treningi. Ostateczna klasyfikacja wygląda następująco:

Klasa srebrna dziewcząt:
17 miejsce – Natalia Lipińska
22 miejsce – Marysia Ufnalewska

Klasa srebrna chłopców:
5 miejsce – Alan Andrearczyk

Klasa złota dziewcząt:
16 miejsce – Maria Jankowska

Klasa novice advanced I chłopców:
2 miejsce – Kamil Grabkowski

Klasa novice advanced II chłopców:
4 miejsce – Jan Gierszewski

Następnym sprawdzianem umiejętności łyżwiarskich oraz możliwością do podniesienia swoich miejsc w rankingu ogólnopolskim będą zawody o Puchar Gdańska rozgrywane w dniach 09-10  lutego. Zawody te zaliczają się do cyklu Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. Jest to obowiązkowa impreza dla wszystkich zawodników, chcących wziąć udział w Mistrzostwach Polski, do których kwalifikuje się najlepsza trzydziestka wg rankingu ogólnopolskiego.

Warto również przypomnieć, że w dniach 02-04 marca odbędą się w naszym mieście ogólnopolskie zawody młodzików i amatorów o Puchar Elbląga, na które już dzisiaj zapraszamy wszystkich pasjonatów łyżwiarstwa figurowego. Wstęp na tą imprezę będzie bezpłatny.

Udane zawody UKS Szóstka

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>