Tylko w ciągu jednego dnia elbląscy policjanci zatrzymali sześć poszukiwanych osób!

1489
Wyświetleń

6 osób poszukiwanych ustalili i zatrzymali elbląscy policjanci. Było to podczas wczorajszych działań. To wynik pracy zespołu poszukiwań oraz policjantów z innych pionów. Jeden z zatrzymanych mężczyzn był poszukiwany trzema listami gończymi.

Za 39-letnim Markiem R. wydano 3 listy gończe. Był on poszukiwany do odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności za 3  przestępstwa w tym przywłaszczenie i kradzież z włamaniem. Policjanci zatrzymali go w mieszkaniu. Mężczyzna trafił na rok i 4 miesiące do aresztu.

Pozostali zatrzymani to: 29-letni Kamil R., który miał wystawiony list gończy i do odbycia karę 132 dni pozbawienia wolności oraz 25-letni Kamil P. zatrzymany również do odbycia kary.

- Zdarzają się przypadki gdy mamy osobę poszukiwaną do odbycia kary 4-8 dni pozbawienia wolności – mówi policjant zespołu poszukiwań elbląskiej komendy. – Są to sytuacje gdzie ktoś miał zaległą nawet niewielką niezapłaconą grzywnę i po jakimś czasie została ona zamieniona na karę pozbawienia wolności.

W dwóch wczorajszych przypadkach osoby miały 8 i 15 dni pozbawienia wolności właśnie za niezapłaconą grzywnę.

podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu  

Tylko w ciągu jednego dnia elbląscy policjanci zatrzymali sześć poszukiwanych osób!

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>