Trójka małych elblążan weszła do programu „Voice Kids”! Zobacz ich występy!

2977
Wyświetleń

Nie tylko Swietłana Boguska, ale również Maksymilian Więckowski i Gabrysia Piotrowska będą walczyli w programie telewizyjnym „Voice Kids” (TVP2) o sukces. Swietłanę oglądaliśmy w poprzednią sobotę. Dziś swoje talenty wokalne zaprezentowała pozostała dwójka dzieci z naszego miasta.

Maksymilian Więckowski i Gabrysia Piotrowska związani są z zespołem „Szalone Małolaty” z Młodzieżowego Domu Kultury. W sobotę zapewnili sobie udział w dalszej części programu telewizyjnego „Voice Kids”. Dołączyli w ten sposób do Swietłany Boguskiej. Mamy więc trójkę finalistów z naszego miasta!

Maks muzyką zafascynował się będąc już sześciolatkiem. Na co dzień występuje w zespole Szalone Małolaty. Choć ma dopiero dwanaście lat, uczył już śpiewu dzieci z rodzin polonijnych w Nowym Jorku. W programie sięgnął po piosenkę Justina Biebera.

 

Gabrysia. W przyszłości chciałaby prowadzić schronisko dla kotów. – Trudno umieścić ją w jakiejkolwiek ramie. Uparła się, że chce wystąpić w programie – zwierza się tata Gabrysi Piotrowskiej. Dziewięciolatka zaśpiewała kołysankę Seweryna Krajewskiego. Nie obyło się bez łez wzruszenia.

 

 

Przypominamy również występ Swietłany Boguskiej z poprzedniego odcinka „Voice Kids”.

Trójka małych elblążan weszła do programu „Voice Kids”! Zobacz ich występy!

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>