Tragiczny wypadek pod Pasłękiem. Tym samochodem nikt nie powinien jeździć!

2665
Wyświetleń

Samochód był w fatalnym stanie technicznym. Mężczyzna kupił to auto za 700 zł. Ponadto już wcześniej stracił prawo jazdy za jazdę pod wpływem alkoholu. Kiedy ponownie wsiadł do samochodu, spowodował wypadek, w którym zginął pasażer.

Do tragicznego wypadku doszło 7 kwietnia br. około godziny 20:50 w pobliżu miejscowości Rogajny, koło Pasłęka. Pojazd osobowy marki Opel Astra z niewyjaśnionych przyczyn nagle zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo.

W wyniku zdarzenia pojazd został doszczętnie zniszczony. Autem podróżowało dwóch mężczyzn. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon jednego z nich, drugi został ewakuowany przez ratowników z wraku pojazdu i zabrany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.

O tym więcej pisaliśmy tu: http://fakty.elblag.pl/smiertelny-wypadek-za-paslekiem-kierowca-bylkompletnie-pijany-zginal-pasazer/

Jak ustalili dziennikarze Dziennika Elbląskiego, 23-latek kupił opla zaledwie dwa dni wcześniej, 5 kwietnia.

- Zapłacił za niego 700 złotych. Jeszcze tego samego dnia został zatrzymany przez policjantów w Morągu, którzy ze względu na stan techniczny samochodu zatrzymali dowód rejestracyjny. Mężczyzna miał także 0,62 promila alkoholu w organizmie — powiedział nam Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

23-letni mężczyzna już wcześniej miał zabrane prawo jazdy przez sąd, który orzekł wobec niego zakaz kierowania samochodami.

Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi do 12 lat więzienia.

Tragiczny wypadek pod Pasłękiem. Tym samochodem nikt nie powinien jeździć!

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>