Tragiczny wypadek na budowie. Mężczyzna spadł z 5 metrów

782
Wyświetleń

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś na terenie budowy w tzw. Fabryce Domów przy ul. Płk. Dąbka. Pracujący tam mężczyzna w pewnym momencie spadł z wysokości 5 metrów. Mimo przetransportowania do szpitala, 59-letni pracownik zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

To tragiczne zdarzenie jest badane obecnie przez policję, ponieważ wiadomo tylko tyle, że przed godz. 16.00 pracujący na budowie mężczyzna spadł z wysokości 5 metrów. Mimo przewiezienia do szpitala, poszkodowany zmarł.

– Pracownik spadł z wysokości 5 metrów podczas prac budowlanych w jednej z hal – mówi Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. – Z obrażeniami głowy i wewnętrznymi trafił w stanie ciężkim do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, gdzie niestety zmarł.

Policjanci będą teraz ustalali okoliczności tego tragicznego wypadku na budowie.

– Zostanie pobrana krew na obecność alkoholu od zmarłego. Sprawdzamy także charakter zatrudnienia na tej budowie zmarłego – dodaje Jakub Sawicki.

 

Tragiczny wypadek na budowie. Mężczyzna spadł z 5 metrów

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>