Tragiczne wypadki na drogach regionu. Są ofiary śmiertelne!

1587
Wyświetleń

Dwa tragiczne wypadki drogowe z ofiarami śmiertelnymi! W jednym z nich zginął mieszkaniec Elbląga.

Do tragicznego wypadku doszło dziś w pobliżu Starego Dolna w powiecie elbląskim. Zginęła jedna osoba, a dwie zostały ranne.

Samochód osobowy marki Volkswagen na elbląskich rejestracjach, z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i wpadł do rowu wypełnionego wodą. Dwie osoby, mimo odniesionych obrażeń samodzielnie wydostały się z pojazdu.

Jak informują nas świadkowie wydarzenia, pasażerowie od razu wydobyli również z samochodu kierowcę i rozpoczęli udzielanie pierwszej pomocy. Jednak podjęta reanimacja nie przyniosła rezultatu. Kierowca nie żyje.

86-98217 86-98218 86-98219

Tragiczny wypadek miał miejsce również na trasie krajowej nr 53 z Olsztyna do Szczytna i Ostrołęki. Między Trękuskiem a Pasymiem, około 2 kilometrów od Trękuska, na leśnym odcinku zderzyły się dwa osobowe auta.

– Dwie kobiety, które jechały seatem, z nieznanych przyczyn zjechały na przeciwległy pas ruchu przed miejscowością Trękusek i zderzyły się czoło z kierowcą forda focusa jadącym w kierunku Szczytna. Na miejscu zginęły dwie kobiety w wieku 51 i 21 lat. Natomiast poszkodowany 69-latek został przewieziony do szpitala w Olsztynie – relacjonował młodszy aspirant Rafał Prokopczyk z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Źródło: Radio Olsztyn

Tragiczne wypadki na drogach regionu. Są ofiary śmiertelne!

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>