Tragedia w Bielniku. Z kajaku skoczył do wody i już nie wypłynął

3219
Wyświetleń

Niestety ponowna tragedia związana z utonięciem w naszym regionie. W Bielniku Pierwszym utonęła jedna osoba. Zwłoki odnaleźli strażacy.

O tym tragicznym wydarzeniu poinformował nas nasz Czytelnik, mieszkaniec Bielnika.

- Około godziny 18.00 w Bielniku Pierwszym na Kanale Jagiellońskim kobieta wraz z mężczyzną pływali na kajaku. Mężczyzna postanowił zdjąć kapok i wykąpać się w kanale. Prawdopodobnie skoczył z kajaku do wody „na główkę” i wiele wskazuje na to, że uderzył głową o dno lub zaplątał się w liany albo chwasty, których jest pełno nieopodal brzegu. Na skutek uderzenia stracił przytomność i nie wypłynął na wierzch. Akcja ratownicza straży wodnej trwała ok 2 godzin. O godzinie 20.20 wyłowiono ciało mężczyzny – informuje nas Pan Wojciech.

Kobieta nie pospieszyła na ratunek mężczyźnie, ponieważ jak twierdzi, nie potrafi pływać.

Fot. nadesłane

Widzisz coś niepokojącego? Coś Cię denerwuje, drażni, masz jakiś problem? Pisz do nas na adres: faktyredakcja@gmail.com . Każdemu gwarantujemy anonimowość!

Tragedia w Bielniku. Z kajaku skoczył do wody i już nie wypłynął

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>