To szok! Gimnazjalistki biją brutalnie i lżą koleżankę – nikt nie reaguje! Zobacz materiał video

13 maja 2017 13:33
More videos
4,962
Wyświetleń
   

Skandaliczne zachowanie uczniów gimnazjów na gdańskim Chełmie. Przed budynkiem szkoły nastolatki przewróciły na ziemię i pobiły jedną z uczennic. Bulwersujące jest również to, że nikt nie zareagował. Jeden z uczniów nagrał film, który krąży w internecie. Sprawą już zajmuje się gdańska policja – informuje Radio Gdańsk.

Według wstępnych ustaleń do zajścia doszło w czwartek około południa, podczas jednej z przerw. Na nagraniu widać, jak przewrócona na chodnik przed szkołą dziewczyna jest kopana po całym ciele, bita otwartą dłonią w głowę i twarz, szarpana za włosy, wyzywana i poniżana.

Robi to na przemian kilka dziewcząt, prawdopodobnie koleżanek pokrzywdzonej nastolatki. Słuchać też wulgaryzmy i krzyki jednego z chłopców, który także chce przyłączyć się do linczu.

Film z zajścia ktoś wrzucił na portal społecznościowy – jest on głównym dowodem w sprawie. Policja oficjalne zgłoszenie dostała w czwartek od matki pokrzywdzonej nastolatki. Dziewczyna ma ogólne potłuczenia ciała. Jak dowiedział się nieoficjalnie nasz reporter, po opatrzeniu ran w szpitalu wróciła już do domu.

Policjanci ustalili już tożsamość wszystkich napastniczek. To uczennice różnych, gdańskich gimnazjów w wieku od 13 do 15 lat. – Ustalamy okoliczności zajścia i będziemy sprawę dokładnie wyjaśniać – powiedziała podkomisarz Aleksandra Siewert z gdańskiej policji. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie rodzinnym i nieletnich.

Pomimo brutalnych treści zdecydowaliśmy się na opublikowanie filmu, aby podkreślić widoczną obojętność otoczenia. Bijące nastolatki nie były powstrzymywane przez nikogo. Jeśli widzisz taką sytuację – reaguj natychmiast!

O Autorze
-

1 komentarz

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>