To niebezpieczne rondo. Widok na tramwaj zasłania…krzew

717
Wyświetleń

W naszym mieście wiele skrzyżowań i rond posiada ograniczoną widoczność dla kierowców. To może powodować poważne zagrożenia kolizją czy wypadkiem. Tak jest w przypadku ronda przy ul. Nitschmanna-3 Maja.

Jak nas informuje jeden z Czytelników, stojący przy tym rondzie krzew poważnie utrudnia widoczność w kierunku torowiska przy ul. 3 Maja.

- Chodzi mi o rondo przy ul. Nitschmanna i 3 Maja – pisze nasz Czytelnik. – Jadąc od ul. Nitschmanna dojeżdżamy do ronda. Po prawej stronie może nadjechać tramwaj. Kiedy jednak staniemy tak, aby nie wjeżdżać na rondo, rosnący krzak – element zielonej architektury – poważnie zasłania widok na torowisko. To oznacza, że wjeżdżając na to rondo nie wiemy czy akurat nie nadjeżdża tramwaj – pisze nasz Czytelnik.

20180918_112844

Sprawdziliśmy – jadąc od ul. Nitschmanna i dojeżdżając do ronda z ul. 3 Maja trzeba niemalże wjechać na to rondo aby upewnić się czy nie nadjeżdża z prawej strony tramwaj. Faktycznie rosnący tam krzew został tak niefortunnie posadzony, że zasłania skutecznie widok na torowisko.

To niebezpieczne rondo. Widok na tramwaj zasłania…krzew

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>