Prokurator zarządził sekcję zwłok mężczyzny, który utopił się w Kumieli

2368
Wyświetleń

Wszystko wskazuje na to, że tragiczne zdarzenie, jakie miało miejsce w niedzielę w Elblągu, było skuteczną próbą samobójczą. 46-letni mężczyzna dość niespodziewanie wszedł do rzeki Kumieli i się utopił. Jednak elbląska prokuratura zleciła w tej sprawie przeprowadzenie sekcji zwłok.

Jak udało nam się ustalić, badający na miejscu sprawę prokurator zdecydował jednak o przeprowadzeniu sekcji zwłok mężczyzny.

Jednak jak mówią świadkowie zdarzenia, mężczyzna zachowywał się bardzo dziwnie.

- Według osób, które widziały całe zajście, mężczyzna siedział na ławce ze spuszczoną głową. Nie było z nim żadnego kontaktu. Niespodziewanie wstał i wszedł do rzeki, której nurt był rwący. Kobieta, która akurat wtedy była z psem na spacer, pobiegła na ratunek i próbowała rzucić mężczyźnie smycz. Jednak ten nie reagował. Porwał go mocny nurt. Kiedy mężczyznę wyłowiono, nie dawał już oznak życia. Reanimacja również nie pomogła – mówi Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej policji w Elblągu.

Prokurator zarządził sekcję zwłok mężczyzny, który utopił się w Kumieli

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>