To była „czarna niedziela”. Straż pożarna podsumowuje akcje

1165
Wyświetleń

Trzy ofiary śmiertelne – to bilans dwóch wypadków drogowych z udziałem motocyklistów, do których doszło w niedzielę 27 maja br. w naszym regionie.

Pierwszy wypadek miał miejsce pomiędzy miejscowościami Bielica i Kopina niedaleko Pasłęka. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący motocyklem z niewyjaśnionych przyczyn wypadł z drogi, uderzył w barierę energochłonną, a następnie wpadł do przydrożnego rowu. W wyniku tego zdarzenia poniósł śmierć na miejscu. W działaniach brały udział 3 zastępy, tj. 8 strażaków z JRG nr 3 z Pasłęka. Na miejscu pracowała także policja oraz ZRM.

Kolejny wypadek wydarzył się na trasie Orneta – Pasłęk. W wyniku zderzenia się motocyklisty z pojazdem osobowym śmierć poniosły dwie osoby, mężczyzna prowadzący motocykl oraz kierowca osobowego volkswagena. W tym zdarzeniu ucierpiała także pasażerka pojazdu osobowego, która z obrażeniami ciała została zabrana przez zespół lotniczego pogotowia ratunkowego do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

Przyczyny i okoliczności obu wypadków wyjaśni policyjne postępowanie.

Na podstawie informacji PSP Elbląg.

zdjęcie: asp. Arkadiusz Kuchta

To była „czarna niedziela”. Straż pożarna podsumowuje akcje

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>