To będzie jedyny w Elblągu budynek z tarasami widokowymi na dachu

3480
Wyświetleń

Przy ul. Fromborskiej powstanie nowy budynek mieszkaniowy. Jego wyróżnikiem będzie to, że na dachu obiektu powstaną tarasy widokowe. Tarasy mają być dostępne dla wszystkich właścicieli mieszkań.

Choć w tym miejscu ma powstać budynek, w którym znajdzie się tylko 40 mieszkań, to inwestycja budzi zainteresowanie elblążan. Przede wszystkim przez fakt, że na dachu obiektu planowane są tarasy widokowe. Będzie więc można z tego miejsca podziwiać panoramę miasta.

Inwestycja powstanie na działce, na której do tej pory stały budynki jednorodzinne. Te zostały w ostatnich dniach wyburzone. Budowę obiektu mieszkalnego planuje wykonać developer z Poznania.

– Inwestor w lutym br. otrzymał pozwolenie na budowę pięciokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego z 39 mieszkaniami, parkingiem podziemnym i zagospodarowaniem terenu – informował na łamach lokalnej prasy Łukasz Mierzejewski z biura prasowego prezydenta miasta.

W tym miejscu ma powstać budynek mieszkalny z 39 lokalami, windami, parkingiem podziemnym, jezdniami, chodnikami, terenami zielonymi oraz placem zabaw dla dzieci.

Ze względu na położenie działki na znacznej wysokości nad poziomem morza zaprojektowane zostały dwa tarasy widokowe na dachu, z których będzie rozciągała się piękna panorama miasta.

Budowa ma rozpocząć się w przyszłym roku i potrwać do połowy 2018 r.

 

To będzie jedyny w Elblągu budynek z tarasami widokowymi na dachu

O Autorze
-

1 komentarz

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>