Tłumy pod nowym sklepem sieci Lidl. Ludzie skusili się licznymi promocjami

4235
Wyświetleń

Jak informuje nas nasz Czytelnik, już od wczesnych godzina rannych pod nowo otwartym sklepem sieci Lidl ustawiały się tłumy elblążan skuszonych licznymi promocjami.

– Przejeżdżając koło nowego sklepu widziałem już potężne tłumy ludzi – pisze nasz Czytelnik.

Nic w tym dziwnego, skoro z okazji otwarcia sklepu zorganizowany został festyn. Na klientów czekać będzie m.in. aromatyczna kawa oraz grillowy poczęstunek. Sieć przygotowała też w tym obiekcie liczne promocje.

18119742_1434645396601294_657419806_o

– Cieszymy się, że nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków. Strategią naszej firmy jest zapewnienie klientom szerokiej oferty produktów wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych, niskich cenach. Zapraszamy wszystkich klientów do nowej placówki w Elblągu – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.

Nowy sklep sieci Lidl w Elblągu ma powierzchnię sali sprzedaży ok.1300 m2. Do obsługi sklepu zatrudnione zostały 23 osoby. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 18:00. Ponadto dla wygody zmotoryzowanych klientów przygotowano 50 miejsc parkingowych.

 

Tłumy pod nowym sklepem sieci Lidl. Ludzie skusili się licznymi promocjami

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>