Ten elbląski klub sportowy przeżywa poważny kryzys. Co dalej?

646
Wyświetleń

Jaka przyszłość czeka Meble Wójcik Elbląg? Takie pytanie zadają sobie kibice piłki ręcznej w tym mieście – informuje serwis handballnews.pl.

Jedyną na razie pewną informacją jest, że klub nie przystąpi do procesu licencyjnego upoważniającego do gry w rozgrywkach PGNiG Superligi Mężczyzn w sezonie 2018/19. Powodem takiej decyzji są problemy finansowe.

Klubowi działacze czynią działania ku temu, aby drużyna mogła przystąpić od nowego sezonu do gry w pierwszej lidze piłkarzy ręcznych. Jak udało nam się dowiedzieć – na wtorek zostały zaplanowane rozmowy przedstawicieli klubu z władzami miasta na temat funduszy i startu w pierwszej lidze.

Wiadomo, że w klubie doszło do rewolucji kadrowej, kto zatem mógłby poprowadzić Meble Wójcik Elbląg w I lidze? Według zupełnie wstępnych rozmów wymienia się nazwisko Michała Tórza! Doświadczony rozgrywający jest w trakcie kursów trenerskich kategorii A.

Były szczypiornista wągrowieckiej Nielby w rozmowie z handballnews.pl – przyznał, że chciałby jeszcze czynnie grać w piłkę ręczną.

Ten elbląski klub sportowy przeżywa poważny kryzys. Co dalej?

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>