Tak będzie wyglądał nowy park handlowy w Elblągu!

3317
Wyświetleń

Mieszkańcy Osiedla Sadowa na zakupy, mniejsze czy większe, wszędzie będą mieli blisko. Oferta sklepów znajdujących się w pobliżu już teraz jest bardzo bogata (m.in. E.Leclerc, DH Grand, Biedronka, Lidl, Stokrotka), a jeszcze w tym roku powiększy się o nowy park handlowy, który powstanie przy ul. Kochanowskiego. Jego budowa trwa. Zobaczcie, jak będzie wyglądał.

Mini park handlowy, w którym znajdzie się 5 sklepów oraz około 50 miejsc postojowych, wybuduje inwestor z Gdańska. Obiekt stanie na działce o powierzchni ponad pół hektara pomiędzy ulicami Kochanowskiego, Komeńskiego i Reja. Jego realizacja rozpoczęła się pod koniec zeszłego roku. Obecnie ekipy budowlane wykonują fundamenty pawilonu. Budowa ma się zakończyć do czerwca tego roku, a otwarcie powinno nastąpić jeszcze w wakacje. Ciekawostką jest fakt, że na działce tuż obok, w ramach osobnej inwestycji, stanie w przyszłości market sieci Lidl.

27750211_151943378847383_2011914376667280971_n

Inwestorzy obu obiektów handlowych wykonają na własny koszt przebudowę odcinka ul. Kochanowskiego z jednią, chodnikami i miejscami parkingowymi oraz przebudują skrzyżowanie ulic Kochanowskiego i Komeńskiego.

Źródło: www.facebook.com/osiedlesadowaelblag

Tak będzie wyglądał nowy park handlowy w Elblągu!

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>