Tajemniczy zgon w elbląskim areszcie. Sprawę bada prokuratura

2289
Wyświetleń

Na razie niewiele na ten temat wiadomo. Wiadomo jedynie, że w nocy samobójstwo popełnił jeden z osadzonych. Postępowanie w tej sprawie wszczęła elbląska prokuratura, która podejrzewa udział osób trzecich w tej tragedii.

Prokuratura Rejonowa w Elblągu nadzoruje postępowanie w sprawie dotyczącej podejrzenia popełnienia przestępstwa doprowadzenia człowieka do targnięcia się na własne życie, namową lub przez udzielenie pomocy.

Jak wynika z materiałów postępowania do zdarzenia doszło w nocy z 11 na 12 czerwca 2019 r. w Elblągu , na terenie Aresztu Śledczego w Elblągu.

Na miejscu zgonu pokrzywdzonego z udziałem prokuratora wykonano w granicach koniecznych dla zabezpieczenia śladów i dowodów przestępstwa niezbędne czynności procesowe a zwłaszcza oględziny z udziałem biegłego, zarządzono przeprowadzenie sekcji zwłok.

Sprawa pozostaje we wczesnej fazie.

fot. zdjęcie poglądowe.

Tajemniczy zgon w elbląskim areszcie. Sprawę bada prokuratura

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>