Sprawcy wypadku na ul. Fromborskiej grożą dwa lata więzienia

1023
Wyświetleń

Policjanci z Elbląga zatrzymali pijanego kierowcę osobowego mercedesa, który wczoraj na ulicy Fromborskiej w Elblągu spowodował groźną kolizję. 39-letni mieszkaniec Elbląga miał w organizmie 2 promile alkoholu. Usłyszy zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwym oraz odpowie za spowodowanie kolizji drogowej. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Do tego zdarzenia doszło wczoraj (14 września) około godziny 16.00 na ulicy Fromborskiej w Elblągu. Kierowca mercedesa jechał w kierunku miasta. Stracił panowanie nad samochodem, zjechał na pobocze a tam ściął słup oświetleniowy i w dachował przydrożnym rowie. Wszystko to działo się w okolicy przejścia dla pieszych.

dach1

Na szczęście nikt nie przechodził. Autem podróżowało dwóch mężczyzn. Po dachowaniu samodzielnie wydostali się z rozbitego auta i próbowali uciec z miejsca zdarzenia.

Zatrzymali ich policjanci z ruchu drogowego. 39-latek przyznał się do kierowania. Badanie wykazało u niego 2 promile alkoholu. Usłyszy zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwym oraz odpowie za spowodowanie kolizji drogowej. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP w Elblągu

Sprawcy wypadku na ul. Fromborskiej grożą dwa lata więzienia

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>