Śmiertelny wypadek za Pasłękiem. Kierowca był…kompletnie pijany – zginął pasażer!

5044
Wyświetleń

Pod wpływem alkoholu wsiadł do samochodu i doprowadził do wypadku na drodze za Pasłękiem w kierunku Morąga. Zderzenia samochodu z drzewem nie przeżył pasażer. Policjanci badający sprawę sobotniego wypadku nie mają złudzeń. Kierowca miał ponad dwa promila alkoholu.

Jak informuje Głos Pasłęka, wczoraj tuż po godzinie 21.00, na drodze wojewódzkiej 527, tuż za Rogajnami, kierowca osobowego opla astry uderzył w drzewo. Autem podróżowało dwóch, młodych mężczyzn. Jeden z nich nie przeżył wypadku. Drugi z mężczyzn został przewieziony do szpitala.

Według ustaleń policji, kierowca opla astry był pijany. Uderzenia z drzewem nie przeżył pasażer.

Dziennik Elbląski wskazuje, że kierowca z licznymi złamaniami kończyn oraz twarzoczaszki został odwieziony do szpitala. Przeprowadzone tutaj badania wykazały, że był pijany – miał 2,6 promila alkoholu.

- Jego krew został także zabezpieczona przez policjantów do kolejnych badań. Okazało się także, że 23-latek miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. W jego portfelu policjanci znaleźli kilka tabletek extazy – czytamy w gazecie.

Fot. Głos Pasłęka

Śmiertelny wypadek za Pasłękiem. Kierowca był…kompletnie pijany – zginął pasażer!

O Autorze
-

1 komentarz

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  • Przemek
    Odpowiedz

    Mam nadzieje ze juz nie wyjdzie o własnych siłach ze szpitala. Nagroda dla niego zostac kaleka i juz nikomu krzywdy nie zrobi nie chodzi o kolegę którego zabil . Cale szczęście ze jakies podróżującej rodziny nie zabil