Śmiertelne potrącenie mężczyzny przez pociąg. Czy to nieszczęśliwy wypadek?

857
Wyświetleń

Do tragedii doszło w miejscowości Krasnołęka niedaleko Starego Pola. Według świadków mężczyzna nagle stracił równowagę i wpadł na tory, wprost pod nadjeżdżający pociąg. Poniósł śmierć na miejscu. Policjanci będą wyjaśniali jak doszło do tego wypadku.

W sobotę (10 lutego 2018 roku) tuż po godz. 15-tej policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku do którego doszło w rejonie przejazdu kolejowego w miejscowości Krasnołęka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pociąg relacji Olsztyn Główny – Szczecin Główny śmiertelnie potrącił 56-letniego mężczyznę, który prawdopodobnie chwilę wcześniej stracił równowagę i upadł na tory.

Na miejsce wypadku zostali skierowani policjanci ruchu drogowego, śledczy oraz technik kryminalistyki. Czynności wykonywane przez funkcjonariuszy nadzorowane były przez prokuratora. Policjanci zabezpieczali miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny, a technik kryminalistyki sporządził dokumentację fotograficzną. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość maszynisty oraz kierownika pociągu. Obaj mężczyźni byli trzeźwi.

Policjanci ustalili, że w miejscu gdzie doszło do wypadku znajduje się monitoring, który pomoże ustalić  szczegółowo okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KMP Malbork

Śmiertelne potrącenie mężczyzny przez pociąg. Czy to nieszczęśliwy wypadek?

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>