„Siódemka” na Warmii i Mazurach już gotowa

2060
Wyświetleń

Dziś uroczyste otwarcie mostu nad Kanałem Pauzeńskim w Ostródzie na ekspresowej S7 Oznacza to całkowite zakończenie budowy odcinka S7 na Warmii i Mazurach od Elbląga do granicy województwa mazowieckiego – informuje Radio Olsztyn.

Do tej pory oddany był tylko jeden pas ruchu. Dziś most zostanie udostępniony w całości. Na drodze zostanie wprowadzona docelowa organizacja ruchu w klasie S. Most będzie także pełnił rolę przejścia dla zwierząt.

Wznoszący się nad jeziorem Pauzeńskim obiekt ma 343 metry długości. Most ma stalową trójprzęsłową konstrukcję, która została wzmocniona trzema stalowymi łukami. Podczas uroczystości, na moście odsłonięta zostanie tablica nadająca mu nazwę „Most Niepodległości”. Uchwałę w tej sprawie podjęli ostródzcy radni.

opis

„Siódemka” na Warmii i Mazurach już gotowa

O Autorze
-

1 komentarz

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  • obywatel
    Odpowiedz

    Jak to możliwe ???? A wszystko to bez udziału PO I Nowoczesnej ?????? Czyli jednak można ???? I PINIĘDZE też się znalazły ?????