Ryszard Petru w Elblągu. Nowoczesna zaprasza mieszkańców na spotkanie

341
Wyświetleń

Drugi rok rządów PIS w Polsce dostarcza nam wszystkim z dnia na dzień coraz więcej emocji, ale też zmartwień i niepokoju.

Po przejęciu Trybunału Konstytucyjnego, władze PiS nie ustają w dążeniu do „władzy absolutnej” i wzięły sobie na cel Sądy – ostatni element trójpodziału władzy, samorządy terytorialne i organizacje pozarządowe. Coraz więcej ludzi zadaje pytanie – co oni robią z Unią Europejską. Tej nie da się podporządkować, więc może po prostu chcą ją nam skutecznie obrzydzić, aby następnie wyprowadzić nas z niej.

W polityce zagranicznej trwa swoista rywalizacja w kompromitacji i obniżaniu rangi Polski, pomiędzy resortami spraw zagranicznych oraz obrony.

W gospodarce zauważalny jest spadek wzrostu gospodarczego, gigantyczny wzrost zadłużenia państwa oraz już ponad roczny zastój w inwestycjach infrastrukturalnych.

To wszystko niepokoi i trzeba już dziś myśleć o programie naprawy Państwa po upadku Rządu PiS. Tempo destrukcji Polski przez władze PiS jest bardzo dynamiczne i wielokierunkowe. Partia Nowoczesna, jako odpowiedzialna opozycja, na bieżąco modyfikuje swój program i wciąż opracowuje najlepsze rozwiązania dla Polski. Chcemy o naszym programie rozmawiać z Polakami w tym także z elblążanami.

Partia Nowoczesna ma zaszczyt zaprosić elblążan na spotkanie z jej liderem Panem Ryszardem Petru, który będzie gościć w Elblągu w dniu 18 marca 2017 r.

Głównym celem wizyty jest spotkanie z sympatykami Nowoczesnej z Elbląga i okolic, na którym zostaną poruszone ważne tematy dotyczące polityki krajowej i zagranicznej oraz gospodarcze. Spotkanie zacznie się w hotelu Arbiter 18 marca 2017 r. o godz.12:00.

Wstęp wolny.

Zarząd .Nowoczesna Elbląg
Materiał nadesłany

 

Ryszard Petru w Elblągu. Nowoczesna zaprasza mieszkańców na spotkanie

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>