Ryszard Petru (.Nowoczesna) przyjedzie do Elbląga. Chce spotkać się z mieszkańcami

1126
Wyświetleń

Lider partii .Nowoczesna – Ryszard Petru przyjedzie 18 marca br. do Elbląga. W towarzystwie dwóch innych parlamentarzystów tej partii będzie chciał spotkać się z elblążanami w Hotelu Arbiter.

Wyraźnie ożywienie polityczne na wiosnę w naszym mieście. Poseł PiS, Jerzy Wilk otrzymał zadanie przygotowania tej partii w naszym województwie do wyborów samorządowych. Teraz swój przyjazd do Elbląga zapowiedział Ryszard Petru – lider opozycyjnej, liberalnej partii .Nowoczesna.

Jak na razie elbląskie struktury tej partii nie informują o spotkaniu oficjalnym komunikatem. Zostało jedynie utworzone „wydarzenie” na portalu facebook.

Ryszard Petru to jeden z założycieli i lider partii .Nowoczesna. Ugrupowanie odniosło olbrzymi sukces, wprowadzając swoich przedstawicieli do Sejmu. Od kilku tygodni jednak formacja traci poparcie w sondażach, oscylując w granicach 11 procent. Ryszard Petru nie ukrywa, że ma ambicje walczyć z Platformą Obywatelską o przywództwo w obozie opozycji wobec rządzącemu Prawu i Sprawiedliwości. Wcześnie związany z Unią Demokratyczną i Unią Wolności. Był też doradcę wicepremiera Leszka Balcerowicza w rządzie Jerzego Buzka (AWS).

Spotkanie w Elblągu planowane jest na 18 marca br., na godz. 12.00 w Hotelu Arbiter.

17156193_1262854117140585_4359984266668892088_n

Ryszard Petru (.Nowoczesna) przyjedzie do Elbląga. Chce spotkać się z mieszkańcami

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>