Rozpoczęła się budowa luksusowego budynku z tarasami widokowymi

1951
Wyświetleń

Przy ul. Fromborskiej powstaje nowy budynek mieszkaniowy. Jego wyróżnikiem będzie to, że na dachu obiektu powstaną tarasy widokowe. Tarasy mają być dostępne dla wszystkich właścicieli mieszkań. Budowa obiektu już się rozpoczęła. W tym rejonie Fromborskiej można spodziewać się więc utrudnień w ruchu.

f1

Inwestycja właśnie się rozpoczęła. Trwają już prace budowlane. Choć w tym miejscu ma powstać budynek, w którym znajdzie się tylko 39 mieszkań, to inwestycja budzi zainteresowanie elblążan. Przede wszystkim przez fakt, że na dachu obiektu planowane są tarasy widokowe. Będzie więc można z tego miejsca podziwiać panoramę miasta.

Inwestycja powstaje na działce, na której do tej pory stały budynki jednorodzinne. Te zostały wyburzone. Budowę obiektu mieszkalnego planuje wykonać developer z Poznania.

– Inwestor otrzymał pozwolenie na budowę pięciokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego z 39 mieszkaniami, parkingiem podziemnym i zagospodarowaniem terenu – informował na łamach lokalnej prasy Łukasz Mierzejewski z biura prasowego prezydenta miasta.

W tym miejscu ma powstać budynek mieszkalny z 39 lokalami, windami, parkingiem podziemnym, jezdniami, chodnikami, terenami zielonymi oraz placem zabaw dla dzieci.

Ze względu na położenie działki na znacznej wysokości nad poziomem morza zaprojektowane zostały dwa tarasy widokowe na dachu, z których będzie rozciągała się piękna panorama miasta.

20180313_090519 20180313_090525 20180313_090612 20180313_090636

Rozpoczęła się budowa luksusowego budynku z tarasami widokowymi

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>