Remont drogi się opóźnił. Starostwo przeprasza i tłumaczy

1653
Wyświetleń

Droga do Wiktorowa będzie naprawiana a opóźnienia wynikają z…awarii sprzętu – tak odpowiada Starostwo Powiatowe w Elbląg, jednocześnie przepraszając mieszkańców za wszystkie niedogodności.

Jak już wcześniej informowaliśmy, Czytelniczka napisała do nas w tej sprawie, ponieważ jak wskazuje, samorządowcy powiatowi ignorują kolejne prośby o remont drogi pomiędzy Wiktorowem a Jegłownikiem. Stan tej trasy jest po prostu fatalny.

 – Witam, mam taki oto problem, że droga pomiędzy Wiktorowem a Jegłownikiem koło Elbląga jest tragiczna, powiat nic z tym nie robi. Dwa tygodnie temu dzwoniłam do Dyrektora Zarządu Dróg i obiecywał, że droga zacznie być robiona w przyszłym tygodniu. Oczywiście na obietnicach się tylko skończyło. Nie wiemy już co robić, tam już nawet rowerem ciężko jechać, a co dopiero samochodem. Dziura na dziurze… więc pomyśleliśmy, że może Państwo swoją interwencją nam pomogą – pisze kobieta.

O tym więcej pisaliśmy tu: http://fakty.elblag.pl/droga-przez-meke-mieszkancy-juz-nie-wierza-w-zapewnienia-zarzadu-drog/

W tej sprawie interweniowaliśmy w Starostwie Powiatowym w Elblągu. Po tygodniu od przesłanych pytań w końcu otrzymaliśmy informację.

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Elblągu niedotrzymanie terminu cząstkowego remontu nastąpiło w skutek awarii sprzętu, która uniemożliwiła wykonanie prac w terminie. Prace na tej srodze powinny zacząć się 16 października br.

Remont drogi się opóźnił. Starostwo przeprasza i tłumaczy

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>