Rajd ulicami Elbląga. Policjanci ścigali 17-latka /film/

673
Wyświetleń

Najpierw nie zatrzymał się do kontroli a chwilę później jechał w taki sposób, że pieszy musiał uciekać przed nadjeżdżającym autem. Mowa o 17-latku, który skradzioną toyotą szarżował po ulicach Elbląga. Młodego mężczyznę zatrzymali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego.

Było przed godziną 16.00, gdy policyjny patrol ruchu drogowego zauważył uszkodzoną toyotę, którą kierował młody mężczyzna. Policjanci postanowili zatrzymać go i skontrolować. Okazało się, że na widok patrolu, kierujący tylko przyspieszył i próbował za wszelką cenę uniknąć kontroli. Policjanci jechali za nim próbując zmusić go do zatrzymania. To nastąpiło przy ul. Traugutta. Wtedy też okazało się, że kierującym jest 17-latek a samochód dzień wcześniej został skradziony z ul. Odrodzenia.

Toyota wróciła do swojego prawowitego właściciela. 17-latek natomiast trafił do policyjnego aresztu.

Odpowie teraz za kradzież, niezatrzymanie się do kontroli drogowej, kierowanie bez uprawnień oraz popełnione wykroczenia drogowe.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

   

Rajd ulicami Elbląga. Policjanci ścigali 17-latka /film/

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>