Radny Michał Missan alarmuje: Tajne spotkanie prezydenta z branżą turystyczną?

450
Wyświetleń

Mundial w Rosji zbliża się coraz bardziej. Od wielu miesięcy radni miejscy apelowali do prezydenta miasta aby Elbląg „nie przespał” tematu ściągnięcia do Elbląga kibiców, którzy przyjadą na mistrzostwa piłkarskie.

Jak się okazuje, prezydent Witold Wróblewski postanowił w tej sprawie działać, ale samodzielnie. Nie informując o tym radnych miejskich. Takie spotkanie ma podobno odbyć się jutro, z przedstawicielami branży hotelarskiej i gastronomicznej.

Wiadomo bowiem, że w czasie Mundialu w Rosji będzie szansa na promowanie Elbląga jako miasta pobytowego dla turystów.

O tym spotkaniu na facebooku poinformował radny PO Michał Missan.

Dotarła do mnie informację, że jutro o godzinie 14:00 Prezydent Elbląga spotyka się z elbląską branżą turystyczno-gastronomiczną aby porozmawiać m.in. o promocji Elbląga przy okazji Mundialu 2018 i … strefie kibica. Radni o tym spotkaniu nie zostali poinformowani ale pomimo tego postaram się razem z Robert Turlej dołączyć do tego spotkania i osobiście poznać pomysły miasta oraz prezydenta. Temat konieczności bardziej energicznych działań promocyjnych w kontekście Mundialu 2018 podnosili w swoich publicznych wypowiedziach m.in. Jerzy Wcisła i Jacek Protas – teraz jako radni chcemy aktywnie włączyć się w proces planowania tych działań – zapowiada radny Missan.

Radny Michał Missan alarmuje: Tajne spotkanie prezydenta z branżą turystyczną?

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>