Poznaj Ruperta i Rico. W niedzielę Karnawał na lodzie

549
Wyświetleń

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza całe rodziny na niedzielny Karnawał na lodzie. W programie imprezy wspólne gry i zabawy przy muzyce, niespodzianki oraz konkursy, które poprowadzi duet klaunów Rupert i Rico.

Karnawał to czas zabaw i szaleństw. A skoro zabawa to muszą być gry, konkursy i dobra muzyka. Nie inaczej będzie w najbliższą niedzielę na elbląskim lodowisku Helena, gdzie odbędzie się Karnawał na lodzie. W programie imprezy organizatorzy przygotowali zabawy na lodzie dla całych rodzin, konkursy tematyczne, pokazy klaunów, gagi cyrkowe oraz wiele innych atrakcji.

– Łyżwy z muzyką to najlepsze połączenie, a jeśli do tego dołożymy jeszcze konkursy i odpowiedni humor, to świetną zabawę mamy gwarantowaną – twierdzi Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez MOSiR. – Program karnawału jest na tyle bogaty, że w ciągu półtoragodzinnej zabawy zapewne każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy aktualnie okres ferii, czas wolny od zajęć szkolnych, a to najlepszy moment, by całymi rodzinami wybrać się na lodowisko.

O odpowiedni klimat imprezy zadba duet klaunów Rupert i Rico, których na elbląskim lodowisku gościliśmy już trzy lata temu, podczas lodowego karnawału. W tym roku dla każdego dziecka przygotowano gadżety karnawałowo-cyrkowe: czapeczki, okulary i trąbki, a wśród atrakcji zobaczymy m.in. deszcz confetti i baniek mydlanych. Organizatorzy zachęcają mieszkańców, by niedzielne popołudnie całymi rodzinami spędzili na wspólnej zabawie karnawałowej na lodowisku Helena.

„Karnawał na lodzie”, którego organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, odbędzie się 31 stycznia (niedziela) o godz. 16.00 na lodowisku Helena. Bilety w cenie 11 zł, wypożyczenie łyżew 6 zł. Wejściówki można rezerwować w kasie lodowiska, która czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 16:00 do 19:30. Zapisy przyjmowane są także telefoniczne pod nr (55) 625-63-13 w godzinach otwarcia kasy. Rezerwacja biletów możliwa jest do piątku 29 stycznia, natomiast odbiór wejściówek odbywać się będzie w sobotę 30 stycznia w godz. 12:00-15:00 w kasie lodowiska. Po tym terminie nieodebrane bilety trafią do wolnej sprzedaży, która odbywać się będzie w dniu imprezy w kasie lodowiska od godz. 14:00. Ilość miejsc jest ograniczona.

Sponsorzy karnawału: Centrum Nauki i Biznesu Żak, Ford Gołębiewski, Suzuki Gołębiewski.

Tekst i fot. MOSiR

Poznaj Ruperta i Rico. W niedzielę Karnawał na lodzie

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>