Poznaj prawdziwe oblicze Sebastiana Bona-Kuchejdy „elbląskiego dziennikarza”

31 stycznia 2017 17:00
More videos
2,384
Wyświetleń
   

Jak informuje dziś portel.pl: „Sebastiana K., współwydawcę jednego z elbląskich portali internetowych, prawdopodobnie czeka więzienie. Dzisiaj sąd odwiesił mu wyrok w zawieszeniu, miałby spędzić za kratami 335 dni”.

Więcej: http://www.portel.pl/wiadomosci/wiezienie-dla-sebastiana-k/95935 

Opowieścią „wyssaną z palca” Sebastian Bona-Kuchejda – osoba skazana prawomocnymi wyrokami zamieszcza w przestrzeni publicznej materiały szkalujące rzecznika MON Bartłomiej Misiewicz oraz osoby, które te kłamstwa obalają.

Poznaj prawdziwe oblicze SBK, bo być może jutro możesz ofiarą być Ty, jeśli SBK dostanie na Ciebie zlecenie.

Zobacz więcej: https://www.youtube.com/watch?v=DUtcPl5KWLc&feature=youtu.be

Tym razem czynimy to w formie materiału filmowego, aby wyraźnie pokazać, na konkretnych dowodach, że Sebastian Bona-Kuchejda manipulując faktami i dowodami po raz kolejny już raz kłamie, składa fałszywe oświadczenia, obarczając swego wspólnika, usiłuje uciec od odpowiedzialności karnej skutkującej wieloletnim wyrokiem.

Nie można się zgodzić, by ktokolwiek pomawiał inne osoby za pomocą środków masowego przekazu za sprawy, które są zwykłym oszczerstwem bez żadnych dowodów.

Kim natomiast jest Sebastian Bona-Kuchejda? To osoba karana już w przeszłości za publikowanie w swojej poprzedniej gazecie kłamliwych, niesprawdzonych informacji oraz za przestępstwa kryminalne, jak oszustwa, wyłudzenia pieniędzy, niepłacenie pracownikom czy grożenie innym osobom bronią.

Więcej o tym człowieku tu: http://fakty.elblag.pl/kim-jest-sebastian-bona-kuchejda-material-nadeslany/

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>