Powstaje nowy park handlowy. Obok będzie kolejny Lidl /zdjęcia/

3134
Wyświetleń

Mieszkańcy rejonu ulicy Sadowej i Kochanowskiego na zakupy, mniejsze czy większe, będą mogli udać się do budowanego właśnie parku handlowego. Wkrótce rozpocznie się tez budowa nowego sklepu sieci Lidl.

Mini park handlowy, w którym znajdzie się 5 sklepów oraz około 50 miejsc postojowych, buduje inwestor z Gdańska.

Obiekt stanie na działce o powierzchni ponad pół hektara pomiędzy ulicami Kochanowskiego, Komeńskiego i Reja. Jego realizacja rozpoczęła się pod koniec zeszłego roku.

27750211_151943378847383_2011914376667280971_n

Prace budowlane są już zaawansowane. Budowa ma się zakończyć w czerwcu tego roku. Otwarcie nowego parku handlowego powinno nastąpić jeszcze w wakacje. Ciekawostką jest fakt, że na działce tuż obok, w ramach osobnej inwestycji, stanie w również market sieci Lidl.

Inwestorzy obu obiektów handlowych wykonają na własny koszt przebudowę odcinka ul. Kochanowskiego z jednią, chodnikami i miejscami parkingowymi oraz przebudują skrzyżowanie ulic Kochanowskiego i Komeńskiego.

Powstaje nowy park handlowy. Obok będzie kolejny Lidl /zdjęcia/

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>