Politycy PO w Elblągu. Chcieli rozmawiać z mieszkańcami – Grzegorz Schetyna wybrał Olsztyn

375
Wyświetleń

Kampania samorządowa już rozpoczęta. Wczoraj politycy Platformy Obywatelskiej – można by rzec liderzy tego ugrupowania pojawili się w Elblągu. PO chce walczyć o głosy w każdym większym mieście na Warmii i Mazurach.

Bartosz Arłukowicz, Jan Grabiec czy Cezary Grabarczyk – niegdyś potężni politycy obozu rządzącego, teraz odsunięci od władzy po wyborach parlamentarnych ruszyli w Polskę. Cel jest konkretny – wygrana w wyborach samorządowych. Odwiedzając Elbląg potwierdzili, że kandydatem PO na prezydenta Elbląga będzie Michał Missan, czym jasno dali do zrozumienia, że ponownej koalicji z Witoldem Wróblewskim nie będzie.

Bartosz Arłukowicz w Elblągu informował, że politycy PO będą podróżowali teraz po Polsce, aby namawiać i przekonywać obywateli do udziału w wyborach. Chcą też rozmawiać z mieszkańcami kraju o ich problemach.

Otwarte spotkanie parlamentarzystów PO z elblążanami odbyło się we wtorek w Hotelu Arbiter o godz. 17.00. Tłumów elblążan nie było. Przybyli głównie działacze i sympatycy lokalnej Platformy Obywatelskiej.

Spotkanie z przedsiębiorcami zaplanowano na środę, na godz. 11.00, w Elbląskim Parku Technologicznym.

Kolejne takie spotkania odbędą się także w Braniewie, Bartoszycach, Lidzbarku, Dziadowie, Iławie i w Nowym Mieście Lubawskim.

Lider Platformy Obywatelskiej – Grzegorz Schetyna przebywał z wizytą w Olsztynie.

Politycy PO w Elblągu. Chcieli rozmawiać z mieszkańcami – Grzegorz Schetyna wybrał Olsztyn

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>