Policjant robił zakupy i…wpadł na złodzieja!

1050
Wyświetleń

21-latek zabrał z samoobsługowego sklepu 2 butelki whisky i wyszedł z nimi na zewnątrz. Nie zapłacił za towar mimo wołania przez obsługę sklepu. Po chwili ruszył za nim policjant. Mężczyzna został zatrzymany.

Cała historia  rozegrała się nie tyle w sklepie co ponad pół kilometra od sklepu. 21-letni mężczyzna zabrał z półki w samoobsługowym sklepie 2 butelki whisky o wartości około 150 złotych i wybiegł z nimi na zewnątrz.

W tym czasie zakupy robił też jeden z policjantów z elbląskiej komendy, który był na urlopie. Policjant po wyjściu wsiadł do swojego auta i ruszył w kierunku, w którym wybiegł sprawca.

- 21-latka zauważył w okolicy ul. Obrońców Pokoju. Tam zatrzymał mężczyznę i wezwał na miejsce patrol. Chłopak cały czas miał przy sobie dwie skradzione butelki. Zabezpieczony przez policjantów towar wrócił do sklepu. Mężczyzna został ukarany 500 złotowym mandatem – mówi kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu.

Policjant robił zakupy i…wpadł na złodzieja!

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>