Policjanci w szoku. Makabryczne odkrycie podczas kontroli drogowej

9695
Wyświetleń

Makabryczne odkrycie podczas policyjnej kontroli w Kazimierzowie, na krajowej „siódemce”. Po zatrzymaniu 24-letniego kierowcy, w jego samochodzie policjanci znaleźli martwą kobietę – informuje RMF24.

Mężczyzna został zatrzymany do rutynowej kontroli w Kazimierzowie niedaleko Elbląga. Czuć było od niego alkohol, ale 24-latek nie chciał poddać się badaniu trzeźwości. Policjanci postanowili przeszukać jego samochód i wtedy doszło do makabrycznego odkrycia. W bagażniku znaleziono ciało kobiety.

Funkcjonariusze podjęli reanimację, ale lekarz, który przyjechał na miejsce stwierdził zgon kobiety. Według nieoficjalnych informacji naszego reportera mogła to być matka 24-latka. Sprawą zajmuje się już prokuratura.

24-latek przez całą kontrolę nic nie mówił, również po odkryciu zwłok. Policjanci zabrali go na badanie krwi na zawartość alkoholu i środków odurzających, potem przewieźli do aresztu.

fot. zdjęcie poglądowe

Policjanci w szoku. Makabryczne odkrycie podczas kontroli drogowej

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>