Planszówkowy Maraton Urodzinowy

259
Wyświetleń

W sobotę, 21 kwietnia, od godz. 16.00 w filii nr 5 „Kostka” Biblioteki Elbląskiej na osiedlu Zawada rozpocznie się Planszówkowy Maraton Urodzinowy.

To już trzy lata grania w ramach cyklu „Planszówkowy zawrót głowy” – wspólnego przedsięwzięcia filii nr 5 „Kostka” na osiedlu Zawada i Stowarzyszenia Edukacyjnego Vamos. Biblioteczna filia słynąca w mieście z planszówkowych rozgrywek otrzymała nawet nazwę „Kostka”, kojarzącą ją z planszówkami.

Pierwsze planszówkowe spotkanie odbyło się w kwietniu 2015 roku. W ciągu trzech lat zostało zorganizowanych 68 spotkań, w których wzięło udział około 2,5 tys. uczestników. Jak opowiada Anna Romańczuk z filii nr 5 – wszyscy uczestnicy zawsze dobrze się bawią, a spotkania to także doskonała okazja do zawierania nowych znajomości.

Wciąż dołączają do nas nowi gracze, a ze stałymi bywalcami dobrze się poznaliśmy. Systematycznie rozpracowujemy nowe gry, choć niektórzy planszówkowicze mają swoje ulubione – opowiada Mariusz Gągalski z Vamos.

Zapraszamy w sobotę 21 kwietnia, w godz. 16.00-22.00 do wspólnego spędzenia czasu i świętowania.

Przypominamy: filia nr 5 mieści się na osiedlu Zawada, przy ul. Józefa Wybickiego 20 /dawniej Rodziny Nalazków (w budynku Szkoły Podstawowej nr 9 i Gimnazjum nr 1.)

Więcej informacji:
Filia nr 5
tel. 55 625 60 95(96)

Planszówkowy Maraton Urodzinowy

| Kultura, Styl Życia | 0 Comments
O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>