Ostre starcie elbląskich posłów na facebooku. Jerzy Wilk kontra Andrzej Kobylarz

1206
Wyświetleń

Andrzej Kobylarz: „Prezes dał zgodę”? Jerzy Wilk: „Te złośliwości są nie na miejscu”. O co poszło dwóch elbląskim politykom? O marihuanę, dodajmy wykorzystywaną do celów leczniczych. Nasi parlamentarzyści pokłócili się na facebookowym koncie posła Jerzego Wilka.

Niedawno poseł Jerzy Wilk na swoim koncie na facebooku poinformował o tym, że złożył swój podpis pod projektem, który zmierza do legalizacji marihuany w celach leczniczych:

„Podpisałem wniosek o zalegalizowanie marihuany do celów medycznych. Pod wnioskiem znalazły się podpisy wielu posłów PiS. Powołano specjalną podkomisję i w ciągu miesiąca ma powstać projekt ustawy”.

Do tego wpisu odniósł się poseł Andrzej Kobylarz (Kukiz`15): „Panie pośle!! Rozumiem szef dał zgodę ?????”

Ten wpis internauci skomentowali, jako sugestia iż Jerzy Wilk samodzielnie nie podejmuje decyzji politycznych i musiał otrzymać zgodę prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Wilk skomentował to, jako „niepotrzebne złośliwości”, i dodał, że: „Pan Kobylarz swoje frustracje chce przerzucić na mnie”.

Poseł Andrzej Kobylarz: „Panie pośle projekt ustawy jest złożony w lutym przez Liroy -a z K’15.Napewno na nikogo niczego nie chcę przerzucać”. Dodał też: „Drodzy państwo szanuję pana posła Wilka, ale nie można mówić ,że będzie złożony projekt, który został złożony w lutym. Nie „boksuję ” się z nikim, ale info powinno być prawdziwe. Odnośnie zgody prezesa to nie będę nikomu tłumaczył, ale warto spytać samego pana Wilka!!!!Jak głosował w sprawach ważnych dla Elbląga. Pozdrawiam.”

Jerzy Wilk również skomentował wpis posła Kobylarza: „Panie Andrzeju. Zapędził się Pan już za daleko. Zamiast niemądrze wypowiadać się na mojej stronie niech Pan to robi na swojej. Pozdrawiam”.

Dwaj elbląscy parlamentarzyści, niegdyś wspólnie działający w celu przejęcia przez prywatną spółkę Stoczni Rzecznej na szkodę elbląskiego Portu Morskiego, teraz toczą jałowy spór o to, czyja ustawa legalizująca leczniczą marihuanę zostanie przyjęta do realizacji. To nie jest ważne, ważne iż w ogóle ta sprawa w końcu nabiera powagi i wejdzie pod obrady Sejmu RP.

O sprawie Stoczni Rzecznej i działaniach Andrzeja Kobylarza oraz Jerzego Wilka pisaliśmy tu:

http://fakty.elblag.pl/dlaczego-port-morski-w-elblagu-nie-stal-sie-wlascicielem-stoczni/

Ostre starcie elbląskich posłów na facebooku. Jerzy Wilk kontra Andrzej Kobylarz

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>