Okropny fetor zaalarmował sąsiadów. W mieszkaniu znaleziono martwą kobietę!

4738
Wyświetleń

Jak informuje nas nasza Czytelniczka, wczoraj około godz. 19.00 w jednym z mieszkań przy ul. Szkolnej strażacy znaleźli zwłoki kobiety w znacznym rozkładzie. W lokalu przebywał jeszcze 28-letni syn zmarłej.

O tym makabrycznym wydarzeniu poinformowała nas nasza Czytelniczka. Elblążanka mówiła, że sąsiadów zaalarmował smród dochodzący z jednego z mieszkań przy ul. Szkolnej oraz fakt, że nie można było dostać się do mieszkania.

- Smród był nie do zniesienia. Zaalarmowano straż pożarną. Strażacy w mieszkaniu znaleźli zwłoki kobiety w znacznym rozkładzie. W środku był również jej syn – pisze do nas elblążanka.

Informację potwierdza Komenda Miejska Policji w Elblągu.

- Do takiej interwencji doszło wczoraj około godz. 19.00 przy ul. Szkolnej – mówi Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. – Po wejściu do mieszkania znaleziono zwłoki 62-letniej kobiety w znacznym stopniu rozkładu. W lokalu przebywał jej 28-letni syn. Mężczyznę odwieziono na oddział psychiatryczny. Trwają obecnie czynności wyjaśniające okoliczności tej tragedii.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że syn zmarłej kobiety jest niepełnosprawny umysłowo. Nic nie wskazuje też na to, aby doszło tam do zbrodni.

fot. Damian Suliński/archiwum

Okropny fetor zaalarmował sąsiadów. W mieszkaniu znaleziono martwą kobietę!

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>