Nowe autobusy dla elbląskiego PKS. Czym będziemy jeździć?

637
Wyświetleń

Tuż przed końcem minionego roku sanocki Autosan zrealizował umowę na dostawę dwóch międzymiastowych autobusów EUROLIDER 9 dla Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Elblągu.

pks

PKS Elbląg to jeden z najlepszych i najbardziej lojalnych klientów sanockiej fabryki autobusów. Od wielu lat kupuje autobusy AUTOSAN. Przedsiębiorstwo współpracowało z fabryką w dobrych czasach, ale także, za co należą się szczególne wyrazy uznania, gdy spółka była w trudnej sytuacji.

Pojazdy dla elbląskiego przewoźnika wyposażone zostały w silniki CUMMINS EURO 6 i manualne skrzynie biegów ZF z retarderem. Posiadają również 39 wygodnych, uchylnych foteli pasażerskich.

To już EUROLIDER-y numer dwanaście i trzynaście w taborze PKS Elbląg, a dołączyły one do innych modeli autobusów AUTOSAN, eksploatowanych przez tego przewoźnika.

Źródło: esanok.pl

Nowe autobusy dla elbląskiego PKS. Czym będziemy jeździć?

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>