Niecodzienny wypadek w Elblągu. Samochód wjechał do…sklepu

10621
Wyświetleń

Do nietypowego wypadku doszło dziś przy ul. Wiejskiej. Według relacji naszego Czytelnika samochód wjechał do sklepu. Na miejscu pracują policjanci. Wstępne informacje wskazują, że nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał.

O tym zdarzeniu poinformował nas nasz Czytelnik. Do wypadku miało dojść po godz. 18.00. Samochód wjechał do sklepu przy ul. Wiejskiej.

- Z tego co się orientuję, w sklepie była tylko jedna sprzedawczyni. Nikt na szczęście nie ucierpiał – informuje nas Czytelnik.

Na miejscu pracują policjanci, którzy będą wyjaśniali szczegóły tego nietypowego zdarzenia.

Z nieoficjalnych jeszcze informacji wynika, że samochodem kierował 40-letni mężczyzna. Kierowca zasłabł za kierownicą i wcisnął gaz. To prawdopodobnie spowodowało ten niecodzienny wypadek.

fot. nadesłane.

Widzisz coś niepokojącego? Coś Cię denerwuje, drażni, masz jakiś problem? Pisz do nas na adres: faktyredakcja@gmail.com . Każdemu gwarantujemy anonimowość!

Niecodzienny wypadek w Elblągu. Samochód wjechał do…sklepu

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>