Niechlubny rekordzista. Prowadził samochód z prawie 3 promilami alkoholu

3662
Wyświetleń

192 interwencje, zatrzymana 1 osoba poszukiwana, 14 nietrzeźwych przewiezionych do pogotowia socjalnego. 754 badania kierowców i dwóch nietrzeźwych. Tak przedstawia się miniony weekend w policyjnych statystykach.

Policjanci z ruchu drogowego pracowali przy 12 zdarzeniach drogowych i jednym wypadku. Doszło do niego w minioną sobotę w miejscowości Brudajny (gm. Godkowo). Tam na drodze W-513 kierowca volkswagena najechał na tył mazdy, którą kierowała kobieta. Poszkodowana doznała urazu głowy. Ruch odbywał się wahadłowo. Kierowcy byli trzeźwi.

Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali także dwóch nietrzeźwych kierowców. Niechlubny rekordzista został zatrzymany w sobotę na trasie S7. Miał 2,8 promila alkoholu w organizmie.

- Poważnych zdarzeń kryminalnych policjanci nie odnotowali. Miniony weekend można uznać za spokojny – informuje Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP Elbląg.

Niechlubny rekordzista. Prowadził samochód z prawie 3 promilami alkoholu

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>