Nie żyje skatowany 1,5-miesięczny chłopiec. Rodzice dziecka zatrzymani

6058
Wyświetleń

Przed północą w szpitalu dziecięcym w Olsztynie zmarł półtoramiesięczny chłopiec, który wczoraj trafił tam z licznymi obrażeniami głowy. Policja zatrzymała w tej sprawie jego rodziców.

Chłopiec z licznymi urazami głowy trafił do Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w piątek. Po wstępnych badaniach okazało się, że miał m.in. pękniętą kość czaszki. Mimo starań lekarzy przed północą zmarł.

Wiadomo, że dziecko w takim stanie zostało zabrane przez pogotowie ratunkowe z jednego z mieszkań przy alei Sikorskiego w Olsztynie. W związku z jego śmiercią policja zatrzymała rodziców – 29-letnią Renatę G. i 32-letniego Rafała G. Małżeństwo było trzeźwe.

Według nieoficjalnych informacji naszego reportera 29-latka mogła mieć tak zwaną depresję poporodową. Na to wskazują zeznania rodziny. Po urodzeniu syna kobieta miała dwukrotnie próbować odebrać sobie życie.

29-latka jest teraz na obserwacji psychiatrycznej.

Rodzina nie miała założonej niebieskiej karty, wiadomo też, że wcześniej nie interweniowała u nich policja.

źródło: rmf24.pl

Nie żyje skatowany 1,5-miesięczny chłopiec. Rodzice dziecka zatrzymani

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>