Nastoletni uciekinierzy z Malborka znalezieni w Elblągu

945
Wyświetleń

12 i 14 latek z Malborka zostali znalezieni na terenie ogrodów działkowych w Elblągu przy ul. Helskiej. Jak powiedzieli policjantom „wybrali się do Elbląga na sylwestrową imprezę”. W poniedziałek około godziny 22.00 zgłoszenie o ich zaginięciu przyjęli malborscy policjanci. Teraz nastolatkowie wracają już do rodziców.

Dziś około godziny 12.30 dyżurny elbląskiej policji odebrał zgłoszenie o dwójce młodych chłopców, którzy chodzili po terenie ogrodów działkowych przy ul. Helskiej. Na miejsce został wysłany policyjny patrol mający sprawdzić to zgłoszenie. Funkcjonariusze znaleźli 12 i 14 latka na jednej z działek. Okazało się wtedy, że obaj figurują w policyjnej bazie jako zaginieni. Zgłoszenie o ich zaginięciu przyjęli w poniedziałek około godziny 22.30 policjanci z Malborka. 12-letni Maciej i 14-letni Kacper są braćmi. Jak powiedzieli policjantom, „do Elbląga wybrali się na sylwestrową imprezę”, ich plany zostały jednak pokrzyżowane, teraz są już w drodze do rodziców. Jak ustalili policjanci nastolatkowie, 32 kilometrową odległość między miastami pokonali pociągiem. O całej sytuacji związanej z ucieczką nieletnich zostanie powiadomiony Sąd Rodzinny.

podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Nastoletni uciekinierzy z Malborka znalezieni w Elblągu

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>