MOPS w Elblągu szuka rodzin zastępczych

835
Wyświetleń

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Elblągu po raz kolejny rozpoczyna kampanię rodzicielstwa zastępczego. Poszukujemy nowych osób, które chciałyby i mogłyby podjąć wyzwanie opieki nad dzieckiem lub dziećmi, pozbawionymi prawidłowej opieki swoich rodziców lub innych osób bliskich.

Szukamy ludzi, którzy mają serce pojemne na dziecięce smutki i rozterki, odwagę, by zmierzyć się z traumatycznymi doświadczeniami dziecka i chęci do wprowadzenia zmian w swoje życie.

W związku z powyższym w dniu 28 maja 2018r. o godzinie 18 w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, w ramach realizacji projektu „Zawód rodzic zastępczy. Kampania promująca rodzicielstwo zastępcze. Edycja II”, odbędzie się koncert Elbląskiej Orkiestry Kameralnej pod hasłem RODZINA TO MOC. Koncert jest elementem promocji rodzicielstwa zastępczego, a także podziękowaniem dla wszystkich funkcjonujących rodzin zastępczych, zawodowych, niezawodowych, dziadków, rodzeństwa, którzy wychowują dzieci potrzebujące pomocy i wsparcia.

Nasz Ośrodek poszukuje nowych rodzin, które podjęłyby się tej trudnej, a jednocześnie przynoszącej satysfakcję roli rodzica zastępczego. Zatem ZAPRASZAMY do nas na ul. Winną 9, tel. 55 625 61 22, powiemy co dalej zrobić.

MOPS Elbląg

MOPS w Elblągu szuka rodzin zastępczych

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>