Monika Borzdyńska została rzecznikiem prasowym PGE Narodowy

877
Wyświetleń

Protegowana Jerzego Wilka, Monika Borzdyńska, porzuca karierę w Urzędzie Miejskim w Elblągu na rzecz warszawskich „salonów”. Po wyborach parlamentarnych, gdzie miażdżącą przewagę w parlamencie uzyskał PiS, była rzeczniczka prasowa byłego prezydenta Elbląga będzie teraz odpowiadała za komunikację z mediami stadionu PGE Narodowy.

borz3

Rząd PiS rozpoczął czystki w spółkach państwowych. Między innymi w grudniu 2015 r. powołał nowego dyrektor spółki PL.2012 +, która jest operatorem stadionu PGE Narodowy. Nowy dyrektor, Jakub Marcin Opara był radnym PiS, pełnił m.in. funkcję Dyrektora Gabinetu Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

To Jego decyzją, a z pewnością za namową i wstawiennictwem posła Jerzego Wilka, rzecznikiem prasowym spółki została Monika Borzdyńska. Tym samym była rzeczniczka byłego prezydenta Elbląga będzie teraz odpowiadała za komunikację z mediami stadionu narodowego.

borz2

Jeszcze we wrześniu 2015 r., kiedy Monika Borzdyńska pracowała w Urzędzie Miejskim, w Biurze Rady Miasta, udzieliła wywiadu jednemu z elbląskich portali internetowych. Wywiad – laurka i wsparcie dla kandydującego w wyborach parlamentarnych Jerzego Wilka miał jeszcze jeden istotny aspekt. To już wówczas Borzdyńska wspomniała, że ciągnie ją perspektywa pracy zawodowej w Warszawie.

Pisaliśmy wówczas:

Monika Borzdyńska już snuje plany wyjazdu do Warszawy i realizacji w stolicy swoich ambicji zawodowych. Ma to najwyraźniej związek z ewentualnym sukcesem wyborczy PiS i Jerzego Wilka. Urzędnik elbląskiego Magistratu mówi więc wprost, że ma zamiar porzucić wkrótce pracę w Ratuszu na rzecz wielkiej polityki?

Więcej tu: http://www.elblag24.pl/90067-monika-borzdynska-w-wywiadzie-agituje-na-rzecz-pis-i-jerzego-wilka.html

Będąc jeszcze pracownikiem Biura Rady Miasta, Monika Borzdyńska na swoim koncie w serwisie Twitter podawała, że jest asystentem posła Jerzego Wilka. Jeszcze na ostatniej sesji Rady była obecna w elbląskim Ratuszu. Teraz jednak, jak można przeczytać na oficjalnej stronie PGE Narodowy, jest podawana jako rzecznik prasowy.

borz1

Poseł Jerzy Wilk o swojej wiernej rzeczniczce prasowej nie zapomniał. Ściągnął ją do Warszawy. Decyzją PiS-owskiego dyrektora PGE Narodowy, Borzdyńska znalazła pracę w stolicy, w spółce PL.2012+. Najwyraźniej więc Biuro Rady Miasta było dla Moniki Borzdyńskiej tylko poczekalnią i miejscem miękkiego lądowania po porażce wyborczej Jerzego Wilka, przed wielką, warszawską karierą.

Monika Borzdyńska została rzecznikiem prasowym PGE Narodowy

1 komentarz

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>