Mogło dojść do tragedii. Dziecko na hulajnodze wjechało wprost pod samochód!

1468
Wyświetleń

Mały chłopiec jedzie na hulajnodze po chodniku. Dociera do przejścia dla pieszych i – mimo czerwonego światła – rusza przed siebie. Przejeżdża tuż przed maską samochodu pana Mateusza.

- Najlepiej, żeby takie małe dzieci w ogóle nie jeździły same po centrum miasta, a tym bardziej przez ulicę – mówi kierowca, który wysłał film ze swojego samochodu na Kontakt 24.

Jak informuje elblążanin, do zdarzenia doszło 7 września około godziny 17 na skrzyżowaniu w centrum Elbląga. Sytuację zarejestrowała kamera w samochodzie pana Mateusza.

dziecko

Na filmie widać, jak chłopiec sam jeździ na hulajnodze. Dociera do przejścia na pieszych i na czerwonym świetle, rusza przed siebie. W tym momencie pan Mateusz akurat skręcał w lewo.

- Małe dziecko wjechało hulajnogą na przejście dla pieszych na czerwonym świetle, niemal wprost pod mój samochód. Spojrzało się w lewo dopiero, kiedy zacząłem trąbić i hamować – opowiada autor nagrania. Jak mówi kierowca, chłopiec był bez opieki. – Może warto pokazać ten filmik ku przestrodze, żeby inni rodzice zobaczyli i uświadomili dzieci. A może najlepiej, żeby takie małe dzieci w ogóle nie jeździły same po centrum miasta. Tym bardziej przez ulicę – podsumowuje.

Cały materiał i film: https://www.tvn24.pl/pomorze,42/elblag-chlopiec-mknie-na-hulajnodze-przez-pasy-na-czerwonym-swietle,867339.html

Mogło dojść do tragedii. Dziecko na hulajnodze wjechało wprost pod samochód!

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>