Minister w Elblągu. Jarosław Gowin wspiera kandydaturę Wilka

508
Wyświetleń

Wszystkie sukcesy rządu Zjednoczonej Prawicy mogłyby być większe, gdybyśmy mieli partnerów w samorządach, gdzie rozstrzygają się sprawy ważne z punktu widzenia codziennego życia milionów Polaków – powiedział dziś w Elblągu wicepremier Jarosław Gowin.

Jarosław Gowin, lider Porozumienia – partii wchodzącej w skład Zjednoczonej Prawicy odwiedził dziś Elbląg. Oficjalnie by wesprzeć walczącego o prezydenturę posła PiS Jerzego Wilka. Obecny na spotkaniu był również Piotr Opaczewski, lider Porozumienia w Elblągu – startujący do Rady Miasta Elbląga z listy Zjednoczonej Prawicy.

W mieście Zjednoczona Prawica wystawia na swoich listach przedstawicieli trzech ugrupowań- przypomina Jerzy Wilk.

- Startujemy w wyborach jako Zjednoczona Prawica, składająca się z Prawa i Sprawiedliwości, Porozumienia i Solidarnej Polski. Działamy wspólnie i uważamy, że Elbląg zasługuje na więcej – powiedział Jerzy Wilk.

Wicepremier Jarosław Gowin, jednocześnie prezes Porozumienia przypomniał, że pierwszy raz gościł w Elblągu kilka lat temu na zaproszenie ówczesnego prezydenta miasta – Jerzego Wilka. I od tamtej pory datuje się ich współpraca która, zdaniem Gowina, powinna też przynieść wspólny sukces w wyborach samorządowych: – Celem, jaki przed Jerzym Wilkiem postawiło całe środowisko Zjednoczonej Prawicy z Jarosławem Kaczyńskim na czele jest przywrócenie blasku i świetności Elblągowi.

Dodajmy, że jedynką Zjednoczonej Prawicy w jednym z okręgów w Elblągu jest Piotr Opaczewski, szef lokalnych struktur Porozumienia. Oprócz niego o mandaty radnych ubiega się jeszcze trzech kandydatów tej partii.

Źródło: Radio Olsztyn

Minister w Elblągu. Jarosław Gowin wspiera kandydaturę Wilka

| Bieżące, Informacje, Polityka, Wiadomości | 0 Comments
O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>